Recherche
Catégories
Newsletter
Nouveauté

Bungalow en bois style chalet

To sztuka życia w naturze!

Te domki wykonane z wysokiej jakości kłód sosnowych są prawdziwymi małymi stylowymi domkami letnimi z tarasami i balkonami idealnie nadającymi się na domy wakacyjne ... Ten rodzaj konstrukcji z bali ma tę zaletę, że daje estetyczny drewniany dom, lekki, ale bardzo silny, a szczególnie naturalny i łatwy do zintegrowania z otoczeniem. Wykonana w Europie Wschodniej z najlepszymi gwarancjami europejskiej zgodności oraz dbałością o jakość i szczegóły, ten drewniany domek jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie.

Małe domki Castor-Home, które wybierzesz w ich surowym standardzie w standardowych modelach, gdzie pozostaje izolacja, wyposażenie i układ, aby zakończyć się, aby zmniejszyć koszty tych konstrukcji. Proponuje się kilka modeli, aby umożliwić stopienie tych małych bungalowów w ich otoczeniu. Wiele konfiguracji jest możliwych w zależności od twoich pragnień i potrzeb.

Chata o powierzchni mniejszej niż 40 m² jest zbudowana bez pozwolenia na budowę w większości gmin, ale radzimy wcześniej skonsultować się z wydziałem urbanistycznym swojego ratusza.
Domki są dostarczane na ziemi w zestawie, aby zbudować siebie lub nasz zespół francuskich rzemieślników w ciągu kilku dni. Przy dostarczaniu domku ziemia musi być przygotowana przez ciebie i gotowa na przyjęcie domku. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły techniczne płyty betonowej.

Chata jest wstępnie obrobiona przez producenta, umożliwiając szybką i precyzyjną budowę na ziemi.

Szczegóły planów technicznych zostaną podane, gdy nadejdzie czas.

Cena montażu + 15%
Cena instalacji izolacji dla: ścian, podłogi i sufitu + 35%


* Należy pamiętać, że dla większości konstrukcji małych mieszkań i rozszerzeń  mniejszej niż 40 m²proste  zestawienie prac  może zostać złożone w mieście  wcześniej.

Aby poznać konkretne przypadki, w których konieczne będzie  złożenie wniosku o pozwolenie na budowę  , skonsultuj się z radą miejską w sprawie zagospodarowania budowy.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj plik  po rozpoczęciu  reformy katastru

http://droit-finances.commentcamarche.net/faq/8272-work-extension-of-a-home-permis-and-formalities ”

 

Najważniejsze cechy tych domków ogrodowych:

• Szybkość montażu  • Trwałość  • Estetyka  • Wysoka jakość wykonania  • Komfort i bezpieczeństwo  • Atrakcyjna cena

Nombre de produits: 4 | Affichage | Nombre de produits par page
Trier par
Trier par
Twitter